Облаштування дорожньої основи з піску, щебеню, ПЩС

Основа дорожнього одягу - несуча міцна частина дорожнього одягу, що забезпечує спільно з покриттям перерозподіл і зниження тиску на розташовані нижче додаткові шари основи або грунт земляного полотна. Основа дорожнього одягу складається з несучої частини, що включає в себе верхній і нижній шари, а так само додаткових шарів основи. Основними функціями, які виконують додаткові шари є морозозахисна, гідроізолююча, теплоизолирующая та протизамулююча функції.

Залежно від призначення, додаткові шари влаштовуються з геотекстилю, піску, щебнів, мінеральних матеріалів та грунтів, оброблених, при необхідності, оброблених органічними або неорганічними в'яжучім.

Види основи:

  • Основи з укріплених грунтів - конструктивний нижній шар дорожнього одягу, влаштований з грунтів, оброблених органічними або неорганічними в'яжучими.
  • Основи піщані - додатковий шар, що влаштовується з піску нижче основи дорожнього одягу або безпосередньо під покриттям. Служить також дренирующим і вирівнюючим шаром.
  • Основи цементогрунтові - конструктивний нижній шар дорожнього одягу, побудований з суміші місцевого ґрунту, обробленого цементом.
  • Основи щебеневі - конструктивний шар дорожнього одягу з природного щебеню із заповненням пір більш дрібним щебенем, поливанням водою і ущільненням. Для влаштування щебеневої основи можливе застосування щебеневої суміші оптимального складу.

Забезпечення капітальності і надійності дорожньої основи в процесі будівництва автомобільних доріг є основним шляхом підвищення якості та довговічності дорожнього покриття.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.