Асфальтування

ТОВ «Паркінг +» виконує асфальтування доріг в Харкові і області під ключ: починаючи від створення проекту і до фінальної розмітки дороги і укладання бордюрного каменю.

Роботи з асфальтування доріг складаються з декількох етапів. На першому етапі наші фахівці виїжджають на об'єкт замовника для проведення необхідної експертизи місцевості і розрахунку планованого навантаження на дорогу. Далі складається попередній кошторис робіт і відбувається процес узгодження з замовником термінів виконуваних робіт.

Після затвердження термінів і вартості робіт проводиться підготовка місцевості до асфальтування: фрезерування колишнього шару дорожнього покриття, підготовка котловану, укладання і ущільнення необхідного шару з піску, щебеню або бетону. Далі на підготовлену таким чином основу здійснюється власне укладання асфальту. Асфальтування проводиться в два шари: перший шар - крупнозернистий, а зверху на нього - дрібнозернистий. Якщо на даній ділянці передбачена транспортне навантаження, асфальтування буде проводитися в 3-4 шари.

Завдяки тому, що ТОВ «Паркінг +» володіє власним автопарком спецтехніки, укладання асфальту і його ущільнення сучасними асфальтоукладальник і дорожніми катками дозволяє в найкоротші терміни довести покриття до ідеального стану.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.