Проведення земляних робіт по влаштуванню дорожнього корита

Устройство дорожнього корита є одним з початкових етапів асфальтування, що дозволяє вірно закласти майбутню дорогу, яка буде відрізнятися міцністю і довговічністю.

Дорожнім коритом називають виїмку ґрунту на поверхні земляного полотна дороги для подальшої влаштування шарів дорожнього одягу. Корито роблять незалежно від того, якого розміру і призначення майбутнє дорожнє полотно - автомобільна магістраль, трамвайні колії або паркові доріжки. Розрізняють вирізні (на ділянках нульового профілю, виїмок і невисоких насипів) і прісипное корито - на ділянках насипів висотою не менше товщини дорожнього одягу.

Усередині дорожнього корита проводиться укладання шарів будівельних матеріалів: піску, щебеню, асфальтних сумішей - так званих шарів дорожнього одягу.

Наше підприємство застосовує традиційні та сучасні технології дорожніх та земляних робіт. Строго дотримання діючих норм та правил дозволяє збільшити термін служби дорожнього полотна, формуючи при цьому доступну вартість послуги устройства корита земляного полотна.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.