Про підприємство

ТОВ «Паркінг +» було засновано в Харкові в 2004 році і ось вже більше 17 років компанія є лідером в Харкові і Харківській області у виробництві асфальтобетонних сумішей, бітумної емульсії, модифікованого бітуму, а також виконання «під ключ» всіх видів пристрою дорожнього покриття: автодоріг, міських вулиць, транспортних розв'язок всіх категорій, а так само асфальтування тротуарів, дворових майданчиків, автостоянок, прибудинкових територій.

Підприємство має власне виробництво асфальтобетонних сумішей і бетону. Виробництво асфальтних сумішей здійснюється на асфальтосмешівальной установці JustBlack 120 Quick, (виробник АММАНН). Завдяки величезній потужності даної установки, підприємство випускає одночасно 10 типів асфальтобетонних сумішей, загальним обсягом 320 тонн на годину.

Підприємство є єдиним сертифікованим виробником бітумної Емульсії ЕКШ-60 на території Харкова і Харківської області.

У розпорядженні підприємства власний автопарк спеціалізованої техніки та автотранспорту, марок НАММ, VOEGELE, WIRTGEN, SCHAEFER, послуги якої надаються на максимально вигідних для замовника умовах.

В нашому прайсі ви знайдете повний перелік будівельних матеріалів, дорожньо-будівельної техніки та послуг, які буде потрібно для повноцінного дорожнього будівництва відповідно до новітніми сучасними технологіями дорожньо-будівельних робіт.

Переваги співпраці з нашим підприємством

Величезним конкурентною перевагою ТОВ «Паркінг +» є наявність при підприємстві власної лабораторії контролю якості вхідної та вихідної продукції, сертифікованої ДП «Харківстандартметрологія».

Відбір і контроль якості сировини для виробництва - один з найбільш важливих моментів в процесі будівництва об'єкта. Тільки використання якісних матеріалів у виготовленні асфальтобенонних сумішей послужить гарантією надійності і довговічності дорожнього покриття, здатного витримати будь-які погодні умови і максимальні навантаження. Якість використовуваної продукції відбивається так само на екології і здоров'я жителів Харкова.

Чому важливо контролювати якість?

Експертиза використовуваних у виробництві матеріалів не тільки дозволяє гарантувати 100% якість виконуваних робіт, які забезпечать довгу і надійну експлуатацію об'єкта - але і гарантує в подальшому значно знизився рівень витрат на його майбутній ремонт.

ТОВ «Паркінг +» це компанія, якість виконання робіт якої перевірена часом і підтверджено вдячністю жителів міста. Тільки в період з 2011 по 2021 наше підприємство здійснило капітальний ремонт і реконструкцію понад 80 вулиць, проспектів, площ і провулків Харкова. Це і робота з підготовки до фіналу чемпіонату Європи з футболу в Харкові, і реконструкція проспекту Московський, реконструкція і капітальний ремонт проспекту Гагаріна. Одним з останніх яскравих об'єктів, виконаних компанією, є паркінг на 300 машин в саду Шевченка, за Оперним театром Харкова. Виконання підряду в об'єкті подібного масштабу в самому серці Харкова саме говорить про найвищому довірі замовників до професіоналізму і стандартам якості ТОВ «Паркінг +».

В даний час підприємство так само бере активну участь у розвитку інфраструктури Харкова і Харківської області.

Весь перелік виконаних нашим підприємством об'єктів ви знайдете на сторінці Виконані об'єкти.

Ми - клієнтоорієнтована команда професіоналів, здатна в найкоротші терміни і на найвищому рівні якості виконати Ваше замовлення на об'єкт будь-якої складності та обсягу.

Відео
Наші переваги
 • 10+
  типів асфальтобетонних сумішей
 • сертифікована лабораторія для контролю якості продукції
 • 17+
  років успішного досвіду в сфері дорожнього будівництва
 • повний комплекс дорожніх робіт «під ключ»
 • 20+
  одиниць своєї дорожньо-будівельної техніки
Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.