Встановлення та заміна оглядових колодязів (заміна люків)

Система каналізації передбачає наявність безлічі елементів, кожен з яких покликаний забезпечувати злагоджену роботу мережі. Одним з елементів цієї системи і є оглядовий колодязь. Він призначений для перевірки працездатності і справності механізмів і конструкцій каналізаційної мережі, а також для очищення каналізаційного колектора.

Важко переоцінити роль оглядового колодязя, так як якщо аварія станеться на ділянці, який його не має, то доведеться знімати великий шар грунту, в той час як оглядові камери дозволять точно визначити місце витоку.

Водопровідні колодязі влаштовуються в місцях відгалужень мережі і установки запірної арматури. За своїм призначенням оглядові колодязі можуть бути: лінійними, вузловими, поворотними і перепадні, кожен з яких в рівній мірі застосовний як до побутових, так і до промислових систем комунікацій.

Горловина колодязя прикривається люком (чавунним, сталевим, бетонним або полімерним - в залежності від планованої механічного навантаження), який виконує функцію запобігання від попадання в колодязь вуличного сміття та опадів. Найчастіше, люки мають круглу форму і стандартні розміри і вбудовуються в конструкцію дорожнього покриття.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.