Установка бортового каменю дорожнього та тротуарного

Бортовий камінь, поребрик, бордюр - у цього елемента вуличного мощення багато назв, але одне призначення: він надати простору завершений, гармонійний вигляд і додасть довговічності тротуарам і шляхам.

Застосування бордюрів в приватному, громадському та дорожньому будівництві необхідно.

Бортовий камінь є як елементом безпеки дорожнього руху, так і елементом дизайну. Крім того, бордюр несе серйозну функціональне навантаження, так як практика показує, що тротуари з асфальтобетонним або плитковим покриттям з встановленим бордюром значно менше схильні до руйнування крайових частин.

Технологія робіт при встановленны бортового каменю вимагає професіоналізму і досвіду, а також дотримання всіх технологічних процесів і відповідності їх ДСТУ. Це і геодезична розбивка, і підготовка земляного полотна основи бордюрного каменю, і влаштування основи з щебеню, встановлення опалубки і встановлення бордюрного каменю на бетонну основу, при необхідності встановлення замку з бетону, фінальна закладення швів.

Деякі архітектурні проекти припускають влаштування монолітного бордюру з бетону або залізобетону. Найчастыше такі бордюри використовують при необхідності посилити захисні показники огорожі з бортового каменю, збільшити висоту і товщину до необхідні в даному конкретному проекті стандартів.

Багаторічний досвід фахівців ТОВ «ПАРКІНГ +» дозволить в сжатий термін і у рамках заданого клієнтом бюджету здійснити виконання будь-якого проекту установки або заміни бортового каменю.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.