Дорожні роботи

На жаль, ідеальний стан асфальтного покриття не можє тривати довіку. Асфальт кришиться, вимивається дощами, виноситься колесами автомобілів. Виникають вибоїни, ями та тріщини. Якщо дефектів на покритті не настільки багато, і повна заміна асфальтного покриття недоцільна, організовується точкове відновлення дороги, дорожньо-відновлювальні роботи.

Ямковий ремонт дорожнього покриття є одним з найпростіших, низько затратних і ефективних способів відновлення робочого стану асфальтного покриття. Вартість ямкового ремонту непорівнянна із витратами на капітальне будівництво.

Технології вдосконалюються, і на цей момент розроблені ефективні, дієві методики реставрації асфальтобетонного покриття при будь-яких погодних умовах. ТОВ «Паркінг +» застосовує як гарячі, так і холодні суміші для ямкового ремонту.

Подібний ремонт покриття на практиці довів ефективність, практичність і надійність відреставрованого ділянки. Гарячі суміші застосовуються найбільш широко, але в погодних умовах, які не дозволяють провести звичайний гарячий ямковий ремонт, а авральну ситуацію необхідно ліквідувати оперативно - ямковий ремонт проводиться низькотемпературним способом.

Своєчасно зроблений ямковий ремонт дозволяє зберегти від руйнування основне покриття і не вимагає великих матеріальних витрат.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.