Встановлення та заміна дощеприймальних колодязів

Зливова каналізація - одна з тих інженерних систем, від якої багато у чому залежить довгострокова експлуатація і збереження технічних характеристик об'єктів. Ливнівка - складна система, що складається з декількох елементів, одним з яких є дощеприймальні колодязі.

Основна вимога до колодязів зливової каналізації - прийняття стічних вод. Крім того дощоприймачі затримують сміття (листя, гілки, пісок, траву), що б він не проникав всередину зливової каналізації і не забивав її.

Колодязі дощоприймачів розрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені: бетонні, металеві та пластикові.

Для ділянок з інтенсивним навантаженням застосовують дощоприймачі з бетону або металу. Бетонний колодязь для зливових систем являє собою капітальну споруду, що складається зі збірних залізобетонних елементів. Їх використовують, в основному, на ділянках з величезним навантаженням (автомобільні дороги, вулиці міст, набережні, об'єкти промислового призначення).

На ділянках з невеликим навантаженням, паркових зонах, скверах, автостоянках, особистих домоволодіннях, встановлюються дощоприймачі з полімерних матеріалів (пластика). Вони відрізняються простотою монтажу, більш низькою вартістю і екологічною безпекою.

Незалежно від типу конструкції, все дощоприймачі підключаються до загальної системи відводу вод і забезпечують функцію захисту від руйнування автомобільних доріг, фундаментів споруд і інших об'єктів

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.