Бітумна емульсія

ТОВ «ПАРКІНГ+» є єдиним сертифікованим ДП «ДОРЦЕНТР» виробником Емульсії ЕКШ-60 на території Харкова і Харківської області.

Властивості емульсії визначають області її використання

Емульсія бітумна дорожня катіонна немодифікована, бистрораспадна ЕКШ-60 незамінна при здійсненні дорожніх робіт всіх видів як в'яжучий, плівкоутворювальний матеріал.

Завдяки низької в'язкocті, піcля pозпаду емульсія лeгкo пpoнікaє в усі дрібні тріщіни і шоpoxувaтocті будь-яких використовуваних будівельних матеріалів. Bиcoкa клейкість забезпечує щільність в'язування зі щeбенeм, гpaвіeм, ізвecтнякoм і піcкoм, а утворена нa пoвepxні cтійкa плівка зaхищає  ocнoву від кoppoзіі та aгpeccивного середовища (води і водно-сольових розчинів).

Основні сфери використання

  • підгрунтовки основи при будівництві автомобільних доріг
  • влаштування шарів дорожнього одягу способом пропитки і поверхневої обробки
  • влаштування тонкошарових  шарів зносу
  • для проливання дрібних тріщин і ямкових ремонтів
  • підготовці старого покриття (перед накладенням на нього асфальтобетону)
  • гідроізолюючої обробці будь-яких об'єктів, що будуються, будівель і споруд

ЕМУЛЬСІЯ БІТУМНА застосовується практично у всіх сферах будівництва для гідроізоляції фундаментів, стін і підлоги, гідроізоляції підземних споруд різного призначення. Але основним споживачем емульсії є галузь дорожнього будівництва.

У дорожньому будівництві емульсія широко застосовується у всіх видах дорожніх робіт: від приготування асфальтних сумішей і ямкового ремонту до поверхневої обробки асфальтних покриттів і створення шарів зносу. Технології використання в дорожньому будівництві базуються на розливі емульсії.

Заявка на розрахунок
Спасибі за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу.
Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.